test


  1click VPN


     Android için Hemen İndir Butonundan Yükleyiniz. Bilgisayar ve Diğer sistemler için Alternatif butonlardan indirme yapabilirsiniz....
Admin SİTE YÖNETİCİSİ

156 Kez İndirildi

  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiKryptotel fz llc
  • İşletim Sistemi Tümü
  • Dosya Boyutu 10 MB


1click VPN Nedir? 

1click VPN, genel IP adresinizi farklı göstererek engellenmiş web sitelerinize erişiminizi sağlamaktadır. VPN hizmetleri arasında en iyi wifi hotspot güvenliği sunmaktadır. 1click VPN 51 ülkede ve yaklaşık 30 milyon kullanıcıya hizmet vermektedir. Ücretsiz olarak 1click VPN hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kullanıcıların memnuniyetinden dolayı dünyanın en güvenilir ücretsiz VPN’ lerinden biri halindedir. Kullanıcılar farklı ülkelerden engellenmiş video, medya ve mesajlaşma uygulamalarına kolayca erişebilmektedir.
 

1click VPN Ne İşe Yarar? 

1click VPN, internet bağlantılarınızı şifreleyerek bilgilerinizi güvence altına almaktadır. Sanal özel ağa otomatik olarak bağlanarak internet üzerinde engellenen bütün hizmetlerin kilitlerini açmaktadır. IP adresinizin bulunduğunuz yerden farklı olarak göstererek engeli kaldırmaktadır. 1click VPN daha çok Netflix, BBC, ITV, You Tube ve Facebook gibi sosyal ağlarda kullanılmaktadır. Ülkenizde geçici olarak engellenen web sitelerini de 1click vpn ile kolayca erişebilirsiniz. 1click VPN kullanıcılarına sınırsız bant genişliği sunmaktadır. Ayrıca şifreli VPN hizmeti ile mobil etkinliklerinizi güvende tutabilirsiniz. Mobil etkinliklerinizi güvende tutabilmek için güçlü şifreleme yöntemi kullanılmaktadır.
 

1click Vpn Fiyatları  

1click vpnservisinin belirlediği fiyatlar çok pahalı değildir fakat çok ucuz da değildir. Bu vpn servisi, her işletim sistemine ayrı fiyat biçmiştir. Örneğin bu vpn servisini Windows ve Mac gibi işletim sistemine sahip bilgisayarlar için satın almak isterseniz, aylık ödemeniz gereken tutar 5 dolar civarında olacaktır. Eğer IOS işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletler için satın almak istiyorsanız aylık 3 dolar civarında bir ödeme yapmalısınız. Aylık fiyatlar Android tabanlı cihazlar için ise yine 3 dolar civarına gelmektedir. Tabii aylık olarak ödeme yapmak istemiyorsanız tek seferde 15 dolar ödeyerek bir yıllığına 1click vpn servisini kullanabilmeniz mümkündür.
Etiketler : vpn one click apk, vpn 1click indir
Benzer İçerikler
  • Site İçi YorumlarKodu Güncelle