test


  Adguard VPN


     Android için Hemen İndir Butonundan Yükleyiniz. Bilgisayar ve Diğer sistemler için Alternatif butonlardan indirme yapabilirsiniz....
Admin SİTE YÖNETİCİSİ

190 Kez İndirildi

  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiAdGuard Software
  • İşletim Sistemi Android ve Pc
  • Dosya Boyutu 14 MB


Adguard VPN Nedir?


Adguard VPN ile kısıtlı ve erişim engeli olmuş site yoktur.  Adguard VPN sizlerin gizliliğini ve konumunu koruyarak işlem yapmanıza olanak tanır. Tam 11 yıldır sistem üzerinde çalışma sağlayan bir şirkettir. Dolayısı ile en güvenilir VPN tüneli olarak görülmektedir. Adguard yazılım ile birlikte şirket bilgileri ve kullandığı sistemler yüzde yüz güvenilir hizmet sağlar. Sistemin dünya üzerinden 25 milyondan fazla kullanıcısı bulunmaktadır. Sistemin kendi VPN protokolü vardır. Gizlilik politikacına uygun yasal olarak hizmet sağlamaktadır. 7/24 olarak müşteri hizmetlerine bağlantı kurabileceğiniz ve kolay erişim sağlayabileceğiniz, kullanım sıkıntısında da anında çözümsel yardım alabileceğiniz bir güvence ile çalışmaktadır.

Adguard VPN Ne İşe Yarar?


Adguard VPN reklam engelleme özelliğine sahiptir. Bununla birlikte reklam izlemeye gerek kalmadan birçok videoya erişim kolaylığı sağlayabilirsiniz. Türkiye’ de yasaklı site olarak adlandırılan birçok siteye erişim yapabilirsiniz.

Adguard VPN kullanımı kolaydır. Hariç tutulanlar listesi adında sizin liste oluşturmanıza olanak tanır. Bu sayede dilediğiniz adrese VPN ile bağlanmamanıza dilediğinize ise hariç tutulanlar listesi ile kendi konumunuzdan bağlanmaya olanak tanımaktadır.
 

Adguard Vpn Fiyatları


Adguard vpn servisi, hemen hemen her bütçeye göre bir paket yaparak kullanıcıların takdirini kazanmıştır. Örneğin, eğer sadece reklamları gizlemek için vpn kullanıyorsanız, 1 ya da 2 dolar gibi minimal fiyatlar ile satılan reklam gizleme paketini tercih edebilirsiniz. Eğer hemen hemen her işinizde vpn servislerini kullanıyorsanız all in one paketlerinden birini seçebilirsiniz. Bu vpn servisinin ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı uygulaması vardır. Uygulamanın ücretsiz versiyonunu herhangi bir ücret ödemeden sadece reklam izleyerek kullanabilirsiniz. Tabii bu versiyonda çok fazla reklam çıkabildiği için ücretli paketlere göz atmanızda fayda var.
Etiketler : adguard vpn chrome, adguard vpn pc, adguard vpn apk
Benzer İçerikler
  • Site İçi YorumlarKodu Güncelle