test


  VPN by CyberGhost


     Android için Hemen İndir Butonundan Yükleyiniz. Bilgisayar ve Diğer sistemler için Alternatif butonlardan indirme yapabilirsiniz....
Admin SİTE YÖNETİCİSİ

148 Kez İndirildi

  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiCyberGhost SA
  • İşletim Sistemi Tümü
  • Dosya Boyutu 32 MB


VPN by Cyberghost Nedir Özellikleri Nelerdir?

 
Cyberghost, çeşitli sanal ağlar yardımı ile internete farklı ülkelerden bağlanmanızı sağlayan bir VPN hizmetidir. Bu Vpn hizmeti sayesinde Türkiye’de yavaş açılan bir siteye hızlıca girebilirsiniz. Tabii Cyberghost Vpn hizmeti sayesinde yasaklı sitelere de giriş yapabilmeniz mümkündür. Cyberghost VPN hizmeti, siz ve karşı taraftaki sunucu ile aranızda bir köprü inşa etmeye yarar. Siz de bu köprü sayesinde girmek istediğinizi internet sitesine direkt giriş yerine köprüler aracılığı ile giriş yaparsınız. Tabii bu tarz köprüler internet hızınızı biraz etkileyebilir fakat fark edilecek derecede etkilemediği için Cyberghost VPN hizmetine bağlı bir şekilde rahatça internette dolaşmaya devam edebilirsiniz. Son olarak cyberghost Vpn servisi ile giriş yaptığınız sitelerden çıktıktan sonra verileriniz gizli tutulur ve genelde ne tür sitelere girdiğinizi Vpn servisleri dışında başka bir sağlayıcı göremez.

 

Cyberghost Vpn Hızlı mıdır?

 
Cyberghost Vpn servisinin birbirinden farklı paketleri vardır. Tabii isteğe göre ücretsiz sürümden de faydalanabilirsiniz fakat bu Vpn servisinin ücretsiz sürümünde kısıtlı sayıda ülke ve serverlar bulunur. Yani ücretsiz sürüm ile istediğiniz herhangi bir ülkeye bağlanmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Cyberghost Vpn servisinin hız özellikleri ise oldukça şaşırtıcı derecededir. Normal, yani ücretsiz sürümde çok az da olsa internetiniz yavaşlar fakat Premium gibi paketleri satın alarak internette daha hızlı bir şekilde dolaşmanız mümkündür. Cyberghost Vpn servisinin birbirinden farklı paketleri bulunur ve her bütçeye uygun paket bulmak oldukça kolaydır.
 

Cyberghost Vpn Servisi Güvenilir midir?

 
Cyberghost Vpn servisi, 500’den fazla sayıda sunucuya sahiptir ve Dünyada 5 milyondan fazla insan bu Vpn servisini tercih etmektedir. Ayrıca Cyberghost Vpn servisi, uzun yıllardır piyasada bulunmakta ve hizmet vermektedir. Yani bu Vpn servisi, tamamen güvenilirdir.
Etiketler : cyberghost apk, cyberghost vpn
Benzer İçerikler
  • Site İçi YorumlarKodu Güncelle