test


  Fish VPN


     Android için Hemen İndir Butonundan Yükleyiniz. Bilgisayar ve Diğer sistemler için Alternatif butonlardan indirme yapabilirsiniz....
Admin SİTE YÖNETİCİSİ

178 Kez İndirildi

  • Dosya Boyutu 9.9 MB


Fish VPN Nedir Özellikleri Nelerdir?


Fish VPN ücretli olarak hizmet sağlayan bir VPN kullanıcısıdır. Ancak 1 aylık deneme süresi bulunmaktadır. Denem süresi ücretsizdir. Deneme süresinin ardından ücretli sisteme geçilir. Ancak farkında olmadan ücret kesintisi yapılan kişiler için de 7 gün para iadesi imkanı vardır. Fish VPN 4 makul sistem ile çalışır. Bu nedenle farklı versiyonda ücretlendirme sistemi hakimdir. Vadelendirme imkanına göre ödenecek olan ücret de değişim göstermektedir. ABD, İngiltere, Hollanda, İsviçre, Almanya, Japonya, Endonezya, Singapur ve Tunus olmak üzere 9 farklı ülkenin 12 sunucusuna bağlantı kurulur. Bu da Türkiye üzerinden ya da yurt dışından bağlantı gösteren çoğu kişiye hitap edebilmektedir.


Fish VPN Ne İşe Yarar?


Fish VPN aracını bir adet lisanslandırma olarak satın alırsınız. Eş zamanlı olarak 6 adet cihaz için kullanım kolaylığı bulunmaktadır. Aynı anda farklı cihazda kullanım sağlamak isteyen kişilerin yöneldiği bir VPN aracıdır. Bu sayede ekonomik bir kullanım sağlamış olur. Fish VPN kullanımı yalnızca IOS işletim sistemi için geçerlidir. Bu da sınırlayıcı bir özellik olmasına neden olur. Ancak sağladığı imkanlar çoğu VPN aracı ile aynı özelliği barındırmaktadır.

Fish Vpn Kullanıcı Yorumları


Fish vpn, henüz piyasada oldukça yeni olsa da verdiği kaliteli hizmetler ile kısa sürede adından bahsettirmeyi başarmış ve ünlenmiştir. Fish vpn servisi, reklamlar sayesinde tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet vermektedir. Birçok farklı ülkede resmi bir şekilde hizmet veren Fish vpn, belki şu anda büyük şirketler ile yarışabilecek durumda değil fakat birkaç yıla her şey değişebilir. Geleceğin en iyi vpn servislerinden birisi olarak görülen fish vpn servisinin ara yüzü oldukça basittir ve telefondan fazla anlamayan kişiler bile uygulamayı rahatça kullanabilir.
Etiketler : fish vpn apk
Benzer İçerikler
  • Site İçi YorumlarKodu Güncelle