test


  GeckoVPN


     Android için Hemen İndir Butonundan Yükleyiniz. Bilgisayar ve Diğer sistemler için Alternatif butonlardan indirme yapabilirsiniz....
Admin SİTE YÖNETİCİSİ

126 Kez İndirildi

  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiBest Free VPN Proxy
  • İşletim Sistemi Android
  • Dosya Boyutu 12 MB

GeckoVPN Nedir Özellikleri Nelerdir?

 
GeckoVPN ücretsiz olarak hizmet sağlayan bir VPN hizmetidir. Yasaklı sitelere girme konusunda kullanışlıdır. Kotası bulunmamaktadır. Dolayısı ile sınırsız VPN hizmetini ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir alan yaratılmış olur. Sizi VPN kullanımı konusunda da gizli tutmaktadır. Bu sayede herhangi bir hacker tehdidi ile karşı karşıya kalmazsınız. Sınırsız veri ve sınırsız bant genişliği baz alınarak size büyük imkan tanımaktadır. İnternette, sanal ortamda özgürce gezebileceğiniz ve gezdiğiniz yerde izinizin bırakılmadığı bir alan istiyorsanız siz de GeckoVPN üzerinden ücretsiz bağlantı kurabilirsiniz.

 

GeckoVPN Ne İşe Yarar?

 
GeckoVPN en başta yasaklı sitelere girebilmenize imkan sağlar. Bu açıdan işlevseldir. Ayrıca çerez, virüs ya da hacker tehdidinden sizleri korumaya alır. Farklı bir IP numarası ile farklı olarak, tarafsız ve anonim kalırsınız. Ağ güvenlik açığını önleme işine yarar. Hızlı ağ bağlantısı ile her siteye kolay giriş çıkış sağlarsınız. Bilgi sızıntısından uzak ve istediğiniz yerden bağlantı kurabileceğiniz bir VPN’ dir. Türkiye bazında düşülecek olursa; Türkiye’ ye erişim engeli getirilmiş olan her siteye giriş ve çıkışınız hızlı şekilde sağlanır. Bu sayede sizin için erişim engeli de otomatikman ortadan kalkmış olur.
 

Gecko Vpn Fiyatları

 
Gecko vpn servisi, ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı sürümden oluşmaktadır. Servisin ücretli olan uygulaması, piyasadaki diğer servislerden çok daha uygun fiyatlıdır ve bu yüzden yoğun ilgi görür. Eğer gecko vpn servisinin Premium halini kullanmak istiyorsanız öncelikle deneme sürümünü test etmenizi tavsiye ederiz. Deneme sürümü sayesinde servisten memnun kalmazsanız paranızı anında geri alabilirsiniz. Gecko vpn servisinin bir haftalık deneme sürümünü kullandıktan sonra eğer memnun kalmazsanız servis otomatik olarak yenileme işlemine geçmeden önce aboneliği iptal etmeniz gerekmektedir.

Etiketler : gecko vpn apk, gecko indir
Benzer İçerikler
  • Site İçi YorumlarKodu Güncelle