test


  Hideme Vpn


     Android için Hemen İndir Butonundan Yükleyiniz. Bilgisayar ve Diğer sistemler için Alternatif butonlardan indirme yapabilirsiniz....
Admin SİTE YÖNETİCİSİ

139 Kez İndirildi


Hideme VPN Ücretsiz ve Güvenli mi?


Hideme, kullanımı en basit olan Vpn servislerinden birisidir. Öyle ki bu Vpn servisine kayıt olmak sadece iki dakika sürüyor. Ödeme detayları ve mail adresini girmek de yine aynı şekilde sadece birkaç dakika sürmekte. Hideme Vpn servisinin kullanıcılar için oluşturduğu birçok kullanışlı paket vardır. Eğer ücretsiz paketi kullanmayı tercih ederseniz giriş yapma ekranında ödeme bilgilerinizi girmenize gerek yoktur. Hideme Vpn servisini hemen hemen her akıllı cihazda kullanabilirsiniz. Herhangi bir internet sitesine girmek için Hideme Vpn servisini açtıktan sonra otomatik olarak en iyi sunuculardan birine aktarılırsınız. Bu sayede hızlı internet ile dilediğiniz internet sitesinde istediğiniz kadar dolaşabilirsiniz.
 

Hideme Vpn Fiyatları

 
Hideme Vpn servisinin oluşturduğu birbirinden farklı paketler sayesinde her bütçeye uygun bir fiyatlandırma bulmak mümkündür. Hideme Vpn servisinin iki yıllık aboneliği, aylık beş dolar gibi bir fiyattan daha düşüğe gelmektedir. Hideme Vpn servisinin sunduğu ücretli paketlerin yanı sıra ücretsiz paketler de vardır fakat bu paketlerde kısıtlamalar bulunur. Eğer yıllık plan yapmadan Hideme vpn servisini kullanmak isterseniz ödeyeceğiniz tutar muhtemelen on beş dolar civarında olacaktır.
 

Hideme Vpn Programı Hakkında

 
Hideme, 2011 yılında Malezya’da kurulmuş ücretsiz bir vpn servisidir. Hideme vpn servisinin uyguladığı gizlilik politikası, onu kısa sürede popüler yapmaya yetmiştir. Tabii hideme vpn servisinin çok fazla tercih edilmesini sağlayan bir diğer unsur ise kullanıcılara sunulan internet hızıdır. Hideme vpn servisi üzerinden İngiltere gibi ülkelere bağlanarak çok yüksek mbps hızı ile internette dolaşabilmeniz mümkündür. Son olarak eğer herhangi bir ücretli hideme vpn paketi satın alıp memnun kalmadıysanız, 30 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade hakkınız bulunmaktadır. Yani isterseniz ücretli paketleri kısa süreliğine deneyebilir ve sonrasında kalıcı olarak satın alabilirsiniz.

Etiketler : hideme indir, hideme vpn android
Benzer İçerikler
  • Site İçi YorumlarKodu Güncelle