test


  Hola Free VPN Proxy


     Android için Hemen İndir Butonundan Yükleyiniz. Bilgisayar ve Diğer sistemler için Alternatif butonlardan indirme yapabilirsiniz....
Admin SİTE YÖNETİCİSİ

219 Kez İndirildi

  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiHola VPN Ltd.
  • İşletim Sistemi Android ve Pc
  • Dosya Boyutu 20 MB

Hola vpn, uzun yıllardır piyasada hizmet veren ve oldukça kullanışlı olan bir vpn servisidir. Bu vpn servisinin ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki adet sürümü vardır. Tabii servisin ücretsiz sürümü bile bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak seviyededir. Hola vpn servisinin bu denli popüler olmasının asıl nedeni de budur aslında.

Ücretsiz versiyonu ile adından sıkça bahsettirmeye başlayan Hola vpn, geleneksel vpn ayarları ile çalışmaktadır. Tabii tek farkı ise, sabit sunucu ağını kullanmak yerine peer to peer sistemini kullanmaktır. Peer to peer sistemi ise, kullanıcıların girmek istedikleri sitelere kendi internet bağlantıları ile yönlendirilmesidir. Peer to peer sistemi ile internet trafiğiniz, vpn servisini kullanan başka kişilerin cihazından geçebilir. Kısacası peer to peer sistemi ile hem maliyet düşürülür hem de IP sisteminiz çok daha gizli kalır ve bulunması zorlaşır.

 
Hola Vpn Fiyatları
 
Hola vpn servisinin kullanıcılara sunduğu iki adet farklı paket vardır. Bu iki farklı paketin içerikleri aynıdır, sadece kullanım süresi açısından bir farklılık söz konusudur. Premium hola vpn servisini kullanmak isterseniz yıllık ve aylık seçenekler bulunuyor. Eğer kısa bir süreliğine kullanmak istiyorsanız aylık seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Herhangi bir süreliğine sözleşme yapmadan bir aylık Hola Premium vpn satın almanın faaliyeti 12 dolardır. Eğer yıllık plan alırsanız, aylık hola vpn fiyatı bu sefer 7 dolar civarında olacaktır. Tabii direkt olarak ücretsiz sürümden de faydalanabilirsiniz fakat ücretsiz sürümü kullanmak için bazı şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Öncelikle Hola vpn resmi sitesine giderek siteye üye olmanız gerekiyor. Üye olduktan sonra her uygulamaya girişinizde firmaya destek olma amaçlı birkaç adet reklam izlemeniz yeterli olacaktır. Maalesef reklam izlemeden ücretsiz kullanım sunulmamaktadır.

Etiketler : hola apk indir, hola vpn indir
Benzer İçerikler
  • Site İçi YorumlarKodu Güncelle