test


  Zenmate


     Android için Hemen İndir Butonundan Yükleyiniz. Bilgisayar ve Diğer sistemler için Alternatif butonlardan indirme yapabilirsiniz....
Admin SİTE YÖNETİCİSİ

161 Kez İndirildi

  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiZenmate
  • İşletim Sistemi Android ve Pc
  • Dosya Boyutu Cihaza göre


ZenMate VPN Nedir?

 
ZenMate VPN, ağ güvenlikleri çözümü içinde en iyilerdendir. Bağlantılarını şifrelemek veya engelli sitelere girmek isteyen kullanıcılar ZenMate VPN uygulamasından yardım almaktadırlar. Bazı ülkeler vatandaşlarının sosyal ağların veya web sitelerine girmesini engellemektedir. Böyle durumlarda ZenMate VPN ile IP adresinizi değiştirerek erişim sağlayabilirsiniz. IP adresinizi değiştirirken birçok VPN sunucu adresi sağlamaktadır. Birleşik Krallık, Almanya, ABD, Japonya, İspanya, Çin ve benzeri ülkeler arasında seçim yapabilirsiniz. Üçüncü kişi veya kişilerin yaptığınız işlemleri takip etmesini önlemek için ZenMate VPN uygulamasını kullanabilirdiniz. Bağlantılarınızı şifrelerken en karışık ve en güvenilir kombinasyonları oluşturmaktadır. ZenMate VPN hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
 

ZenMate VPN Ne İşe Yarar? 

 
ZenMate VPN, kullanıcılarına güvenlik ve gizlilik hizmeti vermektedir. Çoğu VPN uygulamalarından daha iyi hizmet vermektedir. ZenMate VPN uygulamasını kullanarak farklı kişilerin verilerinizi çalmasını engelleyebilirsiniz. Kullandığınız cihazın IP adresini gizleyemeye veya değiştirmeye yaramaktadır. Böylece internet üzerinde anonim olarak işlerinizi halledebilirsiniz. Zenmate VPN, kullanıcılarına ‘Akıllı Seçim’ özelliği sunmaktadır. Belirlediğiniz URL listesine eriştiğinde VPN hizmeti otomatik olarak bağlantılarınızı şifreleyecektir.

 

ZenMate Vpn Fiyatları

 
ZenMate vpn servisi, piyasadaki diğer servislere göre daha kaliteli hizmet sağlıyor ve sağladığı hizmetin altında bir fiyat ile kullanıcılarını ne kadar düşündüğünü kanıtlıyor. ZenMate vpn servisinin kullanıcılara sunduğu paketler o kadar uygun fiyatlıdır ki aylık maliyeti 2 dolar olan paketlere bile rastlanabilmektedir. Normalde bir aylık fiyatı sadece 9 dolar olan ZenMate vpn servisinin yıllık paketleri çok daha ucuzdur. 6 aylık bir paket satın alarak aylık fiyatı 5 dolar civarına düşürebilirsiniz. ZenMate vpn servisinin en çok tercih edilen paketi ise 18 aylık olanıdır. 18 aylık paketi satın alarak aylık maliyeti 2 dolar civarına indirmeniz mümkündür.
Etiketler : zenmate chrome, zenmate windows, zenmate android, zenmate vpn
Benzer İçerikler
  • Site İçi YorumlarKodu Güncelle