test


  Hotspot Shield 7


     Bu program güvenlik sorunlarına yol açabilecek riskler oluşturabileceğinden kullanım sırasında dikkatli olunuz....
Admin SİTE YÖNETİCİSİ

168 Kez İndirildi

  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiAnchorFree
  • İşletim Sistemi Windows
  • Dosya Boyutu 20.4 MB


Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Giriş Programı


Hostpost shield  en çok indirilen vpn programlarından birisidir, nedeni ise 

1. olarak engellenen sitelere giriş

2. olarak güvenlik önlemidir.

İnternet teknolojisinin gelişmesine bağlı olarak internet üzerinden dolandırıcılık yapan insanlar da bir hayli arttı. Artık çoğu alışverişimizi, havalelerimizi ve pek çok bilgi aktarma işini internet üzerinden halletmeye çalışırken siz, bu dolandırıcılar pusuda sizin bilgilerinizi ele geçirmeye uğraşıyor olabilir.

Herhangi bir yerde ortak kablosuz ağ içinde internete bağlanarak örneğin bir siteden alışveriş yaptığınızda, bu korsanlar sizin kredi kartı bilgilerinizi kolaylıkla ele geçirebiliyorlar. Dahası mail adresi şifrelerinizi, hesaplarınızdaki özel bilgileri de yine kolaylıkla ele geçirmeleri artık mümkün. İşte tüm bu güvenlik tehlikelerinden korunmak istiyorsanız Hotspot Shield tam size göre bir program.

Bu program sayesinde Proxy’ler aracılığıyla kendinizi tüm diğer kullanıcılardan gizleme olanağına sahipsiniz. Kurulumu oldukça basit olan bu program çalışmaya başladığı andan itibaren hiç kimsenin sizin internette olduğunuzu anlamasına olanak yok. Hotspot Shield sayesinde ayrıca tüm açamadığınız, erişime kapatılmış videoları izleyebilir, indirmek istediğiniz ve bir türlü ulaşamadığınız filmleri indirme şansını yakalayabilirsiniz. Programa ait tek kötü şey, açtığınız her sayfanın üst bölümünde bir reklam çıkması fakat kapatma bölümünden bu pencereyi kapatmak çok büyük bir sıkıntı değil.

Bilgisayarınızı sadece virüs programlarıyla değil, kendinizi görünmez hale getirerek tüm tehlikelerden korumanın en cazip yollarından biri olan bu program HTTPS şifreleme sistemini kullanarak çalışır. Tüm açık Wİ-Fi noktalarında sizi koruduğundan ve güvenli giriş yaptığınızdan emin olmanıza yarayan bu programla nerede olursanız olun güvenli internetin gizlice tadını çıkarın.
Etiketler : hotspot indir, hotspot shield chrome, hotspot shield vpn
Benzer İçerikler
  • Site İçi YorumlarKodu Güncelle