test


  Nord VPN


     Android için Hemen İndir Butonundan Yükleyiniz. Bilgisayar ve Diğer sistemler için Alternatif butonlardan indirme yapabilirsiniz....
Admin SİTE YÖNETİCİSİ

284 Kez İndirildi

  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiNordVPN
  • İşletim Sistemi Android ve Pc
  • Dosya Boyutu 40 MB

Nord VPN Nedir Özellikleri Nelerdir?

 
Nord VPN, internet trafiğini gizlemek isteyenlerin tercih ettiği bir servistir. Bu servisin sağladığı hizmet kapsamında bulunan özel şifreleme yöntemi sayesinde ortak kullanılan Wi-Fi ağlarının trafiğinden korunabilirsiniz. Yani Nord Vpn sayesinde bütün web aktiviteleriniz gizlenir ve internet üzerinde rahat bir şekilde dolaşabilirsiniz. Aynı zamanda Nord Vpn sayesinde sürekli çıkan rahatsız edici reklamlardan da kurtulmak mümkündür. Nord Vpn servisinin harika özelliklerinin kullanılabilmesinde şifreleme tekniği büyük rol oynamaktadır.

Nord VPN servisinin özel şifreleme tekniği, güçlü IPsec paketlerine sahiptir ve bu sayede siber saldırılardan korunmayı başarabilirsiniz. Ağınıza girmek isteyen kişiler, bunu başarsa bile şifreleme algoritması kendini otomatik olarak sürekli yenilediği için saldırganlar, bir sonraki hareketlerinde otomatik olarak girdikleri ağdan engellenecektir.

 

Nasıl Nord Vpn Satın Alınır?

 
Her VPN servisinin kendine has bir fiyat politikası vardır ve Vpn hizmetini kullanmak isteyen kişiler, bu fiyat listelerinden kendilerine en uygun paketi seçerek satın alma işlemine geçebilir.  Nord VPN, hemen hemen her türlü akıllı cihazlar için aktif ağ koruma hizmeti sağlamaktadır. Yani her cihazda olması gereken servislerden birisidir aslında. Nord VPN servisinin ücretsiz hizmet seçeneği olan bir paketi bulunmuyor. Bu yüzden Vpn servisinin resmi internet sitesine giderek ilk önce siteye üye olmanız, ondan sonra da kendinize en uygun paketi satın alarak üyeliği aktif hale getirmeniz gerekiyor.

Bu VPN servisinin ücretsiz bir paketi bulunmamakta fakat deneme sürümleri sayesinde kısa bir süreliğine ücretsiz kullanabilmeniz mümkün. Ayrıca herhangi bir paketi satın aldıktan servisi ücretsiz olarak ekstra bir ay daha kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Nord VPN servisinin fiyatları aylık 12 dolardan başlıyor. Tabii aylık fiyatı yıllık planlar ile minimum seviyeye getirebilir ve tasarruf edebilirsiniz.
 
 
 

Etiketler : vpn nord, nord vpn apk, nord vpn chrome
Benzer İçerikler
  • Site İçi YorumlarKodu Güncelle