test


  Super VPN


     Hemen İndir Butonundan APK dosyasını indirebilirsiniz, Play store için Alternatifler butonuna tıklayınız....
Admin SİTE YÖNETİCİSİ

115 Kez İndirildi

  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiSuperSoftTech
  • İşletim Sistemi android 4.1 ve üzeri
  • Dosya Boyutu 13 MB

Super Vpn Özellikleri Nelerdir? Nasıl Kullanılır?

 
Super vpn, piyasadaki en iyi hizmeti sağlayan servislerden birisidir. Super vpn sayesinde internette istediğiniz gibi dolaşabilir ve hemen hemen her siteyi açabilirsiniz. Super vpn servisinin ara yüzü oldukça basittir ve bu sayede acemi kullanıcılar, vpn servisine bağlanmakta zorluk çekmez. Uygulamaya girdikten sonra sadece bağlan tuşuna tıklayarak hızlı ve güvenli bir şekilde internette gezmeye başlayabilirsiniz.

Super vpn servisi oldukça geniş bir sunucu yelpazesine sahiptir ve bu sayede farkını ortaya koyarak kısa sürede büyük bir popülariteye ulaşmıştır. Super vpn servisi, 40’tan fazla ülkeye hizmet vermektedir ve bünyesinde 400’den fazla sunucu bulundurmaktadır. Sunucuların bu denli fazla olması sayesinde yoğun kullanıcı girişine bağlı olarak gecikme ve trafik yaşanmamaktadır. Yani eğer bir vpn servisinde en dikkat ettiğiniz özellik hız ise, kesinlike super vpn servisini denemelisiniz.
 

Super Vpn Fiyatları

 
Super vpn servisi, her ne kadar piyasadaki en iyi servislerden biri olsa da müşterilerine sunmuş olduğu paketlerin fiyatları, diğer servislere göre bir tık daha fazladır. Maalesef super vpn servisinin diğer servislerden daha kaliteli hizmet vermesi fiyatlara yansımaktadır. Tabii eğer çok fazla bütçeniz yoksa ya da vpn servisleri için çok fazla ödeme yapmak istemiyorsanız, Super vpn servisinin kullanıcılarına özel olarak oluşturduğu ücretsiz sürümden de faydalanabilirsiniz.

Bu ücretsiz sürüm, super vpn servisi tarafından ödeme yapmak istemeyen kullanıcılara özel olarak kurulmuştur. Tabii bu ücretsiz sürümü kullanmak için yapmanız gereken bazı şeyler vardır. Öncelikle super vpn ücretsiz sürüm kullanmak için siteye üye olmalı ve birkaç adet reklam izlemelisiniz. Yani eğer ödeme yapmak istemiyorsanız, siteye reklam izleyerek destek sağlamalısınız. Uygulamaya girişte bir ya da iki adet reklam izledikten sonra bağlan tuşuna tıklayabiliyorsunuz.
 

Etiketler : super vpn apk, mobil vpn indir
Benzer İçerikler
  • Site İçi YorumlarKodu Güncelle