test


  Yoga VPN


     Android için Hemen İndir Butonundan Yükleyiniz. Bilgisayar ve Diğer sistemler için Alternatif butonlardan indirme yapabilirsiniz....
Admin SİTE YÖNETİCİSİ

166 Kez İndirildi

  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiSarah Hawken
  • İşletim Sistemi android 5.0 ve üzeri
  • Dosya Boyutu 10 MB


Yoga Vpn Nedir Özellikleri Nelerdir?

 
Yoga vpn, internet ortamında bağlantılarını gizli tutmak isteyen kişiler tarafından tercih edilen bir servistir ve günümüzde oldukça popülerdir. Her ne kadar bu servisin masaüstü versiyonu daha çıkmasa da bu haliyle bile oldukça ünlenmeyi başarmıştır. İlerleyen zamanlarda şirket tarafından uygulamanın masaüstü versiyonu da çıkarılacaktır. Yoga vpn servisi, geniş sunucu yelpazesi sayesinde kullanıcılarına hızlı internet bağlantısı sunuyor. Ayrıca yoga vpn servisinin ücretsiz sürümünü hiçbir kredi kartı bilgisi girmeden kullanmanız mümkündür. Tabii uygulamanın ücretsiz versiyonunu kullanmak için uygulamaya her giriş ve çıkışta birkaç adet reklam izlemeniz gerekebilir. 

 

Yoga Vpn Güvenlik Sistemi

 
Yoga vpn servisinin harika bir güvenlik sistemi bulunmaktadır. Yoga vpn hizmetini kullanmaya başladığınız an Ip adresiniz, servis tarafından otomatik olarak korunmaya başlayacaktır. Ayrıca servisin şifreleme özellikleri sayesine internette endişe duymadan rahat bir şekilde gezebilirsiniz. Aynı zamanda bu vpn servisinin birden fazla proxy sunucusu olduğu için Ip adresinden korunurken herhangi bir yavaşlık yaşamaz ve hızlı internet ile gezinti yapabilirsiniz. Eğer bağlantınız yavaş ise sistem sizi otomatik olarak farklı bir sunucuya aktaracak ve internet hızınızı yenileyerek iyileştirecektir. 
 

Yoga Vpn Ne Kadar Hızlı?

 
Yoga vpn, günümüzün en hızlı vpn servislerinden bir tanesidir. Sahip olduğu çok sayıda sunucu sayesinde yoğun kullanıcı girişinden kaynaklı yavaşlık ve aksaklıklar olmaz. Eğer internet gezintiniz sırasında herhangi bir yavaşlık yaşarsanız sistem sizi otomatik olarak farklı bir sunucuya aktarıyor ve bu sayede kesinti yaşamadan internette gezinmeye devam edebiliyorsunuz. Son olarak saydığımız tüm bu kaliteli hizmetlerden tamamen ücretsiz bir şekilde faydalanmanız da mümkündür. Eğer bazı kısıtlamaları ve reklam izlemeyi sorun etmezseniz ücretsiz versiyonu kullanarak hemen hemen her türlü ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.  
Etiketler : Yogavpn apk, yoga vpn chrome, yoga vpn windows 10
Benzer İçerikler
  • Site İçi YorumlarKodu Güncelle