test


  Melon VPN


     Android için Hemen İndir Butonundan Yükleyiniz. Bilgisayar ve Diğer sistemler için Alternatif butonlardan indirme yapabilirsiniz....
Admin SİTE YÖNETİCİSİ

228 Kez İndirildi

  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiInf Security Studio
  • İşletim Sistemi Android ve Pc
  • Dosya Boyutu 18 MB


Melon Vpn Nedir? Nasıl Kullanılır?


Melon vpn, hemen hemen her türlü yasaklı siteye ücretsiz bir şekilde erişmenizi sağlayan bir vpn servisidir. Henüz piyasada yenidir fakat kısa sürede verdiği kaliteli hizmetler ile adını duyurmayı başarmıştır. Melon vpn servisine neredeyse her türlü platformda rastlamak mümkündür. Melon vpn servisinin kısa sürede bu denli popüler olmasının en büyük sebeplerinden birisi kolayca IP değiştirebilmeyi mümkün hale getirebilmesidir. Melon vpn servisi sayesinde Android ya da IOS işletim sistemli telefonlarınızın IP adreslerini değiştirebilir ve güvenli bir şekilde internette gezinebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra melon vpn ile Netflix gibi resmi video izleme platformlarına da giriş yapabilmeniz mümkündür.

Vpn Melon Ücretli midir?


Vpn melon uygulaması tamamen ücretsizdir ve farklı sürümleri yoktur. Yani diğer servisler gibi bir ücretsiz bir de ücretli sürümü yoktur. Vpn servislerinden faydalanmak isteyen herkes melon vpn servisinin sağladığı hizmetlerden tamamen ücretsiz bir şekilde faydalanabilir. Tabii uygulama her ne kadar ücretsiz olsa da kullanıcılardan istenen birkaç şart vardır. Öncelikle uygulamayı ücretsiz bir şekilde kullanmanız için birkaç defa reklam izlemeniz gereklidir. Uygulamaya her girişinizde karşınıza otomatik olarak bir ya da iki adet reklam çıkar. Yani reklam izleyip firmaya destek sağlayarak herhangi bir ücret ödemeden vpn melon servisinden faydalanabilmeniz mümkündür.

Vpn Melon Servisinde Kota Var mı?


Vpn melon servisinde kota da dâhil olmak üzere hiçbir kısıtlama yoktur. Yukarıda da dediğimiz gibi yapmanız gereken tek şey birkaç adet reklam izlemektir. Vpn melon uygulaması ile kota veya hız kısıtlamasına maruz kalmadan internete girebilmeniz mümkündür. Zaten vpn melon servisinin kısa sürede çok fazla popüler olmasının en büyük sebeplerinden birisi de budur.  Vpn melon ile tamamen ücretsiz bir şekilde harika hizmetlerden faydalanabilirsiniz.
Etiketler : melon vpn apk, melon vpn chrome, limitsiz vpn indir
Benzer İçerikler
  • Site İçi YorumlarKodu Güncelle