test


  Ivacy Vpn


     Android için Hemen İndir Butonundan Yükleyiniz. Bilgisayar ve Diğer sistemler için Alternatif butonlardan indirme yapabilirsiniz....
Admin SİTE YÖNETİCİSİ

112 Kez İndirildi

  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiPMG Pte. Ltd
  • İşletim Sistemi Tümü
  • Dosya Boyutu Cihaza göre


Ivacy, sektörde hizmet verdiği uzun yıllar sonunda kendini kanıtlamayı başarmış bir vpn servisidir. Ivacy vpn, diğer vpn servislerinden biraz daha farklı olarak duruma göre standart veya askeri şifreleme kullanmaktadır. Aynı zamanda IpSec, IKeV, L2TP ve TCPA gibi çeşitli protokollere de sahiptir.

Tabii Ivacy vpn servisini diğer servislerden farklı kılan ve bu denli popüler yapan asıl özelliği kill – switch’tir. Kill – switch, internet ağınızda sızıntı olduğunda anında bağlantıyı kesen bir sistemdir. Yani eğer internet ağınıza gizlice bağlanmaya çalışan biri olursa, internet ağınız otomatik olarak kesilecek ve Ivacy tarafından uyarılacaksınız. Tüm bunların yanı sıra Ivacy vpn, gizlilik kurallarına saygı göstererek kişinin girdiği siteleri başka hiçbir yerde paylaşmaz ve kayıt tutmaz. Yani Vpn servisini kullanarak hangi sitelere girdiğinizi sadece Vpn servisi görebilmektedir. 

Ivacy Vpn Nasıl Bu Kadar Popüler Oldu?


Ivacy vpn servisinin topluluk arasında bu denli popüler olmasının birbirinden farklı sebepleri vardır fakat bu sebeplerden en büyüğü farklı olmasıdır. Ivacy vpn servisi, diğer vpn servislerinden biraz daha farklı çalışır ve birçok harika özelliğe sahiptir. Örneğin Ivacy vpn servisi ile aynı hesapta beş farklı cihaz üzerinden oturum açma şansına sahipsiniz. Ayrıca bazı vpn servisleri, Netflix gibi resmi platformları açmakta az da olsa zorlanabiliyor ve sizden bunun için bir paket almanızı isteyebiliyor.

Ivacy vpn servisi ile Netflix ve BBC İPlayer gibi sitelere zorlanmadan girmeniz mümkündür. Son olarak Ivacy vpn servisi, özel sunucularında torrentlere geçiş sağlamaktadır. Tabii Torrent dışında başka platformlara özel olarak açılmış sunucular da bulunmaktadır. Yani bu gibi sunucularda Ivacy vpn servisini aktif hale getirerek daha kaliteli zaman geçirebilmeniz mümkündür. Hemen hemen her özel platform için ayrı sunucular bulunmaktadır.
Etiketler : ivacy mac indir, ivacy vpn chrome indir, ivacy vpn apk
Benzer İçerikler
  • Site İçi YorumlarKodu Güncelle