test


  Lantern Vpn


     Android için Hemen İndir Butonundan Yükleyiniz. Chrome için Alternatiflere Bakınız....
Admin SİTE YÖNETİCİSİ

61 Kez İndirildi

  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiTeam Lantern
  • İşletim Sistemi Android ve Chrome
  • Dosya Boyutu 17 MB

Lantern, bir vpn servisi olarak akılda kalmış açık kaynak proxy sağlayıcı bir servistir. Birçok kişi tarafından bir vpn servisi olarak bilinse de kesinlikle öyle değildir ve olduğunu da iddia etmemiştir. İlk olarak 2013 yılında kurulan ve aynı yıl piyasaya giriş yapan Lantern, interneti daha fazla hızlandırmak için kullanılmaktadır.

Tabii aynı zamanda Lantern, yasaklı sitelere de giriş yapabilmenizi sağlayan bir proxy hizmetidir ve bu sebeple akıllarda vpn uygulaması olarak kalmıştır. Yani Lantern, bir proxy hizmeti olmasına rağmen bazı vpn servislerinden çok daha iyi hizmet veriyor ve bu sebeple piyasanın en iyi proxy servislerinden birisi olarak anılıyor. Bunların yanı sıra Lantern servisi, bütün gizlilik kurallarına uyarak kullanıcılarının rahat bir şekilde internette gezinmesini sağlamaktadır. Tabii servisin sağladığı bütün bu kaliteli ve güzel hizmetlerin yanı sıra bir de üstüne bedava olması, onu piyasanın en iyilerinden birisi yapıyor. 

Lantern Proxy Servisi Hızlı mı?

Lantern Proxy, piyasadaki en hızlı servislerden birisidir. Eğer bir proxy servisinde sizin için en önemli olan etken hız ise, kesinlikle Lantern proxy servisini denemelisiniz. Öyle ki Netflix gibi çeşitli video platformlarına giriş yapacaksanız kesinlike Lantern’i denemelisiniz. Bu tarz video platformlarına Lantern ile girerek çok daha hızlı bir gezinti sağlayabilirsiniz. Ayrıca eğer normal internetiniz, video platformları için biraz yavaş kalıyorsa yine Lantern sayesinde az da olsa hızlandırabilir ve video platformlarında zaman geçirebilirsiniz.

Lantern proxy servisinin ücretsiz sürümünde çok fazla özellik yoktur fakat uygun fiyata Premium paket satın alarak internette daha güvenli ve hızlı bir şekilde gezinebilirsiniz. Ayrıca Premium paketi belli bir zaman boyunca deneme şansına da sahipsiniz. Her paketi kısa süreliğine deneyerek karar verebilirsiniz

Etiketler : lantern chrome vpn, lantern apk indir
Benzer İçerikler
  • Site İçi YorumlarKodu Güncelle