test


  LightSail VPN


     Android için Hemen İndir Butonundan Yükleyiniz. Bilgisayar ve Diğer sistemler için Alternatif butonlardan indirme yapabilirsiniz....
Admin SİTE YÖNETİCİSİ

82 Kez İndirildi

  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiLightsail Security Lab
  • İşletim Sistemi android 5.0 ve üzeri
  • Dosya Boyutu 9 MB

LightSali VPN kullanıcılarına ücretsiz ve sınırsız hizmet vermektedir. En sevdiğiniz videoya, oyuna veya içeriklere ulaşabilirsiniz. Android ve IOS uygulamalarına sınırsız akış tanımaktadır. VPN türünün anonim tarama, gizlilik koruması, Ui engeli, VPN şifreleme ve kamu Wifi gizlilik koruması gibi anahtar fonksiyonları bulunmaktadır. LightSali VPN hizmet verirken tüm DNS sorgularına sızmamaktadır.

Kullanıcılarına sağladığı hizmetler ISS tarafından kaydedilmemektedir. Erişimleri aşarken gerçek IP adresinizi titizlikle gizlemektedir. VPN yardımı ile çevrimiçi yaptığınız hiçbir işlem asla kaydedilmemektedir. Bilgileriniz asla kopyalanmayarak güvenli işlem gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Ülkelerin veya kişilerin koyduğu güvenlik duvarlarını aşarak istediğiniz içeriye ulaşabilirsiniz.LightSail VPN Ne İşe Yarar?

LightSail VPN hizmeti ile engellenmiş sosyal ağlara erişim hakkı kazanabilirsiniz. Çoğu sosyal ağlardan ve engellenmiş web sitesinden farklı imkanlar sunmaktadır. Ülkenizde engellenmiş oyunların güvenlik duvarını aşmaktadırlar. Oyun hızlandırmak için LightSail VPN hizmetinden yararlanan kitle bulunmaktadır. Dünya çapında en popüler oyunlara erişim sağlayarak, VPN yardımı ile oyunu daha da hızlandırmaktadır. IP adresinizi değiştirerek farklı ülkelerde yayınlanan popüler TV, canlı sporlara, filmlere ve eğlenceli içerikleri izleyebilirsiniz.

LightSail Vpn Fiyatları Nasıl?

Lightsail vpn servisi, piyasada en uygun fiyatlarla hizmet veren servislerden biri olarak görülmektedir. Tabii tercihinize göre tamamen ücretsiz versiyondan da faydalanabilirsiniz. Eğer vpn hizmetleri ile çok fazla haşır neşir değilseniz, servisin ücretsiz sürümü hemen hemen her ihtiyacınızı karşılamaya yetecektir. Lightsail vpn fiyatları oldukça uygundur ve aylık 5 dolar gibi fiyatlar ile Premium versiyondan yararlanabilirsiniz. Ücretsiz versiyonu kullanmak için ise uygulamaya her girdiğinizde bir ya da iki adet reklam izlemeniz isteniyor. Eğer sık sık reklam izlemek istemiyorsanız Premium paketlere göz atabilirsiniz. Her cebe uygun bir paket bulunmaktadır.

Etiketler :
Benzer İçerikler
  • Site İçi YorumlarKodu Güncelle