test


  Oneday VPN


     XAPK dosyası için hemen indir butonundan, yada Play store'dan yükleyebilirsiniz....
Admin SİTE YÖNETİCİSİ

97 Kez İndirildi

  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiOneday People
  • İşletim Sistemi android 4.4 ve üzeri
  • Dosya Boyutu 30 MB

Oneday VPN Nedir?

Oneday VPN ücretli ve ücretsiz olarak sunulan bir VPN uygulamasıdır. İçeriğinde 26 adet Premium sunucu konumu bulunmaktadır. Bu konumlar üzerinden VPN bağlantısı kurmak ücretlidir. Bunun dışında 13 adet hızlı sunucu konumu da mevcuttur. Bu konumlar üzerinden VPN kullanımı sağlamak ücretsizdir ancak oldukça hızlıdır. Oneday VPN güvenilir olduğu için tercih edilmektedir. Hem sizin gizli olarak WIFI kullanımını sağlamanıza yardımcı olur hem de verilerinizi, sizin ağınızda dolaşım sağlayan kişilerden korur. 

Oneday VPN Ne İşe Yarar?

Oneday VPN şifreli bir tünel kurar. Bu tünel aracılığı ile gizliliğinizi üst düzeye çıkarır. Erişim engeli gelen sitelere gizli bir ağ üzerinden giriş sağlamanıza olanak tanır. Ortak WIFI kullandığınız kişilerden cihazınızı ve ağınızı korur. Gizli olarak ağınıza sızmış olan, ağınızda dolaşım gösteren herkesten verilerinizi korumaktadır. Oneday VPN ile birlikte sizler de minimum düzeyde hız kayıpları yaşarsınız. Konum aldatmak amacı ile ya da konumuzunu saklamak amacı ile kullanım oluşturabilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanmak için ise reklam izlemeniz gerekir. Ancak küçük ve cüzi ücretlendirmeler ile hem reklamdan kurtulur hem de Premium sunucu imkânından yararlanırsınız.

Oneday Vpn Artı Yönleri

Oneday vpn servisi, piyasada çok eski olmasa bile kısa sürede yaptığı harika işler ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Bu vpn servisinin birbirinden farklı birçok güzel artı yönü bulunmaktadır fakat en büyük özelliği hızındadır. Oneday vpn servisi, kullanıcıya ortalamanın üzerinde bir bağlantı hızı sağlar. Ayrıca hızın yanı sıra güvenlik protokollerine de çok fazla dikkat eden oneday vpn servisi, kullanıcıların verilerini asla ikinci şahıslar, çeşitli site ya da kurumlar ile paylaşmaz ve kayıtları tutar. Yani girdiğiniz siteleri sadece vpn servisi görebilir.

Etiketler :
Benzer İçerikler
  • Site İçi YorumlarKodu Güncelle