testNetflix İçin En İyi VPN Uygulamaları


  • 100 Okunma
  • 0 Yorum
Oy Kullan


Netflix İçin En İyi Ücretsiz Çalışan VPN Uygulamaları

Ünlü film ve dizi izleme platformu Netflix, güvenlik sistemini her geçen gün daha çok geliştiriyor ve VPN uygulamaları, artık Netflix platformuna giriş yapma esnasında daha çok zorlanıyor. Piyasada Netflix platformuna erişim sağlayabildi söylenen yüzlerce VPN uygulaması var fakat olay, sadece bağlanmakla bitmiyor. Çoğu VPN uygulaması, Netflix platformuna bağlandıktan sonra bazı bağlantı sorunları ile karşı karşıya gelebiliyor. Yani her ne kadar bağlansalar da belli bir müddet film ya da dizi izlemek oldukça zor bir hal alıyor.

Netflix VPN Uygulamalarını Neden Engelliyor?

Netflix, çeşitli sebeplerden dolayı kullanıcılarının IP adresini tespit etmek istemektedir. VPN uygulamaları, sizin IP adreslerinizi değiştirdiği için Netflix sitesi, bu değişikliği seziyor ve VPN uygulamalarının giriş yapmasını zorlaştırıyor. Yani Netflix, coğrafi engel özelliği sayesinde VPN uygulamalarının basitçe siteye erişmesini engelliyor. Eskiden sadece IP adresi bile değiştirmek yeterliydi fakat artık durum, eskisi kadar kolay değil. Netflix, güvenlik sistemini o kadar geliştirdi ki en ufak bir değişikliği bile tespit edebiliyor. Yani bu yüzden Netflix platformuna düzgün bir erişim sağlamak için iyi bir VPN uygulaması seçmekte fayda var. İşte Netflix için en iyi VPN uygulamaları:

--------------------------------------------------------

Nord VPN


Nord VPN, herhangi bir video izleme platformuna bağlanmak için tercih edilen VPN uygulamalarının başında gelmektedir. Özellikle Netflix gibi aşılması zor engeller ile karşı karşıyaysanız, endişe duymanıza hiç gerek yok çünkü Nord VPN, diğer VPN uygulamalarının aksine Netflix engelini kolayca aşabiliyor. Nord VPN, kullanıcılarının Netflix gibi platformlara kolayca erişmesini sağlamak ile kalmıyor, ayrıca onların yüksek hızda video izlemesine de olanak sağlıyor. 


Konu Netflix üzerinden dizi ve film izlemeye gelince Nord VPN, ilk tercih olarak öne çıkıyor. Hemen hemen her türlü coğrafi konumda Netflix platformuna giriş yapmayı başarabilen Nord VPN, uygun fiyatları ile her geçen gün daha çok müşteriye ulaşıyor. Nord VPN uygulaması, piyasadaki diğer uygulamalara göre biraz daha pahalı olabilir fakat verdiği hizmetler ile fiyat karşılaştırılınca, çok da pahalı olmadığı görülüyor. Nord VPN satın almadan önce deneme sürümünü kullanarak uygulamayı test edebilir ve deneme gününün sonunda kararınızı verebilirsiniz. 
-------------------------------------------------------------

Express VPN


Express VPN, Netflix gibi platformlarda videolar izlemek için üretilmiş bir uygulamadır. Yani sadece Netflix izlemek için kullanan üyeler bile bulunuyor. Express VPN sayesinde hemen hemen her türlü video izleme platformuna sorunsuz bir şekilde giriş yapmak mümkündür. Tabii bu VPN uygulamasını bu denli popüler yapan tek şey video izleme platformları değildir. Bilindiği üzere çoğu VPN uygulaması, Netflix platformuna girebiliyor fakat bazıları sadece girmekle yetiniyor. Yani platforma giriş yaptıktan sonra sınıfta kalan birçok VPN uygulaması var fakat Express VPN onlardan biri değil. Bunun sebebi ise sağladığı yüksek seviyede hızlar ve şifreleme sistemi. Express VPN,  en az 90 ülkede 3.000’den fazla sunucuya sahiptir ve çok fazla sunucusu olduğu için kullanıcılar, ağ trafiğine yakalanmadan rahatça internette gezinebilir. 


Express VPN uygulamasının çok fazla sunucuya sahip olması, kullanıcıların için çok avantajlıdır çünkü bir sunucu dolu olduğu zaman internette yavaşlama olmaması için otomatik olarak boş olan sunucuya aktarım yapılıyor. Son olarak Express VPN, sektörün en hızlı VPN servislerinden bir tanesidir. Bu VPN uygulaması ile sadece Netflix platformuna girmiş olmaz, aynı zamanda HD ayarlarda kesintisiz film ya da dizi de izlemiş olursunuz. Express VPN uygulamasının tek dezavantajı ise Premium ve normal olmak üzere ikiye ayrılmasıdır. Normal versiyon ile devam etmek isterseniz, bazı kısıtlamalara maruz kalabilirsiniz. Ayrıca eğer film ve dizileri arka arkaya izlemeyi seviyorsanız, kesinlike Express VPN uygulamasının Premium sürümünü edinmelisiniz.
-----------------------------------------------------------------------

Surfshark VPN


Surfshark, Netflix platformuna bağlanmak için tercih edilen çok iyi bir VPN uygulamasıdır. Bu VPN uygulaması, diğer uygulamalara göre daha hızlıdır ve bu yüzden çok fazla ilgi görmektedir. Surfshark vpn ile sadece hemen hemen tüm video izleme platformlarına giriş yapabilir ve full hd ayarlarda kesintisiz video izleyebilirsiniz. Tabii ayarlar, sizin internet hızınıza göre değişebilir fakat Surfshark vpn, mevcut internet hızını iyileştirdiği için full hd olmasa bile iyi kalitede video izleyebilirsiniz.

Surfshark VPN, Dünya çapında 3.000’den fazla sunucuya sahiptir ve bu sayede kullanıcılar, internette çok daha rahat ve hızlı bir şekilde gezinebilir. Surfshark VPN, hemen hemen her türlü işletim sistemine uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Yani cihazınızın akıllı olması yeterli. Akıllı telefonunuza, tabletinize ya da bilgisayarınıza Surfshark VPN uygulamasını kurarak Netflix platformuna giriş yapabilir ve sevdiğinizi filmleri izlemeye başlayabilirsiniz. Son olarak Surfshark VPN uygulaması ile kamuflaj moduna da geçiş yapabilirsiniz. Bu mod ile etkinliklerinizi gizleyebilir ve internette rahatça dolaşabilirsiniz. 

Cyber Ghost VPN


Cyber Ghost VPN, sektörde bulunan en güvenli VPN uygulamalarından bir tanesidir. Ayrıca güvenliğin yanı sıra oldukça hızlı olan Cyber Ghost VPN ile Netflix platformuna sorunsuz bir şekilde giriş yapabilir ve kesintisiz bir şekilde film ya da dizi izleyebilirsiniz. Cyber Ghost VPN, piyasadaki en hızlı VPN uygulamalarından bir tanesi olduğu için ücretsiz versiyonla bile yüksek ayarlarda video izlemek mümkündür.

Tabii eğer daha lüks bir şekilde Netflix platformunda video izlemek istiyorsanız, makul fiyatlar karşılığında uygulamanın Premium versiyonunu satın alabilir ve her türlü kısıtlanmış siteye giriş yapabilirsiniz. Cyber Ghost VPN Premium fiyatı oldukça uygundur ve Premium versiyon ile her türlü kısıtlamayı kaldırabilir, özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz. Eğer fiyatları daha da ucuza getirmek isterseniz yıllık paketlere göz atabilirsiniz. Yıllık paketlerin yanı sıra 6 aylık paketlerde de uygun fiyatlar bulunmaktadır.netflix vpn, netflix vpn önerisi, netflix çalışan vpn
  • Site İçi YorumlarKodu Güncelle