test


  Psiphon 3


     Android için Hemen İndir Butonundan Yükleyiniz. Bilgisayar ve Diğer sistemler için Alternatif butonlardan indirme yapabilirsiniz....
Admin SİTE YÖNETİCİSİ

525 Kez İndirildi

 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe
 • ÜreticiPsiphon inc
 • İşletim Sistemi Tümü
 • Dosya Boyutu Cihaza göre


Psiphon 3, Engellenen siteler açılmayan pencereler internette gezen insanların canını bir hayli sıkmaktadır. Bu sitelerin  sizin internet özgürlüğünüze müdahale etmesi sizi rahatsız edebilir. İşte bu noktada psiphon imdadınıza yetişmektedir. Psiphon bir uygulama veya programdır diyebiliriz. Şu an için android cihazlarda ve Windows işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz programı özgür internet dolaşımınız için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Psiphon Nasıl Çalışır?


VPN, SSH, HTTP sunucuları internette gezerken sizlerin proxy sunucularıdır. Psiphon uygulaması, programı bu tabanda olan sitelerde gezinirken engellenen pencereleri ve yasaklı web sayfalarını aşarak sizleri bu web sayfalarına yönlendirmektedir.  Bu sitelere erişim yolunu kendisi saptar ve sizin internette özgürce dolaşmanızı sağlamaktadır. Psiphon ücretsiz kullanılabilir ancak, ücret ödeyerek bazı özelliklerini de kullanabilmenizi mümkün kılar.

Ücretli psiphon kullanan kullanıcı daha hızlı yasaklı sitelere girerek internet sitesine erişim hızı konusunda ücretsiz kullanan birine göre daha fazla avantaj sağlayabilmektedir. Ücretli kullanıcı reklama maruz kalmaz ve uygulamayı reklam karmaşası olmadan kullanabilmektedir. Çıkabilecek reklamda hızınızı azaltabileceğinden ücretli kullanım sağlayanlar burada da hız avantajını arkasına alabilecektir. Hızına göre aylık ve yıllık paketlere göre satın alabileceğiniz ücretli kullanıcı özelliği kimi kullanıcılar tarafından tercih edilebilmektedir.

Psiphon Tablet, Bilgisayar ve Cep Telefonlarınızda Kullanılabilir!


Windows 10 ile birlikte başlayan bilgisayarda uygulama indirebilme teknolojisi oldukça beğenildi. Tablete kurulu Windows 10 işletim sistemine uygulama olarak indirebilirsiniz. Küçük exe. Dosyası indirerek bilgisayarınızda program olarak kullanabilirsiniz. Anroid işletim sistemli tablet veya cep telefonlarınızda uygulama olarak kullanabilirsiniz. Psiphon yetkin bir internet özgürlüğü sağlayıcısıdır demek abartı olmayacaktır.

Bilgisayarınızda kurar kurmaz tarayıcıda gezmeye başlayabileceğiniz psiphon, telefonlarda uygulama olarak çalıştırıldığında sağ üstte p sekmesi belirir ve bu o sırada psiphon uygulamasının aktif olduğunu göstermektedir. Aktif olan bu uygulama sayesinde kısıtlı, yasaklı, engelli sitelere girebileceğiniz gibi pencere engellemelerinde önüne geçebileceksiniz. Uygulama ve programı kullanırken hız, teknik, reklamsız bir kullanım istemiyorsanız ücretli sürümünü kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Gün geçtikçe artan yasaklı site ve istediğiniz bilgiyi almanıza engel olabilecek engellemelerin psiphon ile önüne geçmeniz kolay olacaktır.
 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • Sorunsuz Çalışması
  Yeterince Hızlı Olması
  Az Reklam olması
  Basit kullanımı
  Çok Dilli olması
 • Editörün Olumsuz İzlenimleri
 • Chrome Eklentisi yok
Etiketler : psiphon pro, psiphon yükle, meb engeli vpn, ücretsiz vpn indir, psiphon vpn
Benzer İçerikler
 • Site İçi YorumlarKodu Güncelle