test


  Ultrasurf


     Android için Hemen İndir Butonundan Yükleyiniz. Bilgisayar ve Diğer sistemler için Alternatif butonlardan indirme yapabilirsiniz....
Admin SİTE YÖNETİCİSİ

251 Kez İndirildi

 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe
 • ÜreticiUltraReach Internet Corp.
 • İşletim Sistemi Android ve Pc
 • Dosya Boyutu Cihaza göre


Ultrasurf VPN Nedir? Nasıl Kullanılır?

Ultrasurf yasaklı veya kısıtlanmış İnternet sitelerine sizi ulaştıracak sihirli kapıdır diyebiliriz. Program kurulmasından hemen sonra sizi özgür İnternet ortamıyla buluşturmaya başlıyor. Özellikle ülkemizde dönemsel olarak sosyal medya sitelerine kısıtlamalara şahit olduk. Vikipedia sitesine kısıtlamalarla da karşılaştık. Bu tarz siteler ve kimi zaman girmenizi gerektirecek sanal dünyanın önündeki duvarı kaldırabilmek için elinizin altında mutlaka bulundurmanız gerektiriyor. Bu tarz sitelerin kısıtlamasını elle DNS değiştirme yoluyla girdiğinizi düşünün. İşte bu program sizin çalışır DNS arama vaktinizi size veriyor ve tek tıkla bu değişikliği sağlıklı ve seri şekilde yapabiliyor. İnternet aleminde özgür sörf için ultrasurf bilgisayarınızda en çok işe yarayacak programlar arasında olacaktır.

 

Ultrasurf Çalışma Prensibi

Program çok küçük hafıza gerektirdiğinden internet ortamında indirmek saniyelerinizi alacak, dilediğiniz zaman taşınabilir bellekle yanınızda taşıyarak seri bi şekilde kullandığınız bilgisayara kurabileceksiniz. Exe. dosyasını çalıştırdıktan sonra program İnterneti rahatlıkla gezebilmeniz için IP ayarlarını otomatik yapacak sizin bu siteye erişilemiyor hatasıyla karşılaşmanızın önünde engel olacaktır.

İnternet hızınızı düşürebilme ihtimalini unutmayın. Çünkü ağ üzerinden çeşitli ülke IP adreslerini kullanacağından, internet servis sağlayıcınızın ayarlarından ve tarama hızından bağımsız kullanımınız başlayacaktır. Bu hız düşüşü olası ihtimaller arasındandır. Girdiğiniz sitede IP gizleme özelliği ile siz de hangi IP de olduğunuzu bilmeyeceksiniz, sizin de hangi IP üzerinde olduğunuz bilinmeyecek. Gizli tutulan bu bilgi sayesinde dilediğinizce internette gezmeniz mümkün kılınacaktır.  Program size zaman ve güven vermektedir. Elle tek tek ayarlamaya çalıştığınız bir IP adresi size zaman kaybettirecektir. Nereye girdiğinizi, doğru sitede olup olmadığınızı bilemeyecektiniz. Özgür ve güvenli internet dolaşımı için sınırlamalar sınırınız olmasın.

Ultrasurf Mobil Cihaz ve Bilgisayarda Kullanılabilir!


Dilediğiniz her alanda bir bellek hafızasında veya mail adresinizde exe dosyasını taşıyarak özgür internet keyfine devam edebilirsiniz. Programın en büyük artısının bu olduğunu düşünüyoruz. Hafıza problemi hepimizin telefonunda, bilgisayarında karşılaştığı başlıca problemler arasında yer almaktadır. Ultasurf bu problemi size yansıtmaz küçük bir exe. Dosyasıyla bilgisayarınıza kurulur ve kullanılır. Hemen özgür internet için sizlerde Ultrasurf kullanmaya başlamalısınız.
 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • Tek tıkla kullanım
  Ücretsiz olması
  Reklam çöplüğü olmaması
  Stabil Çalışması
 • Editörün Olumsuz İzlenimleri
 • Server Seçimi yok
  Daha hızlı olabilir
Etiketler : ultrasurf vpn, ultrasurf chrome indir, ultrasurf android
Benzer İçerikler
 • Site İçi YorumlarKodu Güncelle