test


  Touch VPN


     Android için Hemen İndir Butonundan Yükleyiniz. Chrome için Alternatiflere Bakınız....
Admin SİTE YÖNETİCİSİ

359 Kez İndirildi

 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe
 • ÜreticiTouchVPN Inc.
 • İşletim Sistemi Tümü
 • Dosya Boyutu Cihaza göre

Touch VPN, internet üzerinde özgür bir şekilde gezinebilmenizi sağlayan bir VPN programıdır. Touch VPN programını kullanarak internet üzerinde yasaklanmış ve erişime kapatılmış sitelere, sosyal medya platformlarına güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz. Touch VPN uygulamasını diğer VPN uygulamalarından ayıran en önemli özellik kısıtlamasız bir kullanım sunması ve programın ücretsiz olmasıdır.

Touch VPN programı diğer uygulamalar gibi bant genişliği, oturum gibi sınırlar koymadığı gibi sade bir tasarıma sahiptir ve yok denecek kadar reklamsız bir uygulamadır. Touch VPN programını kullanarak internet üzerinde güvenli bir şekilde ilerlediğiniz gibi farklı kişiler ve giriş yaptığınız siteler tarafından takip edilemezsiniz. Aynı zamanda internet üzerinde girmek istediğiniz uygulamalara, içeriklere ve web sitelerine istediğiniz süreçte, zaman kısıtlaması olmadan giriş yapabilirsiniz.

Touch VPN Ne İşe Yarar?

Touch VPN, Whatsapp, youtube, Netflix, Twitter, BBC iPlayer gibi uygulamalara gizli ve güvenilir bir şekilde erişebilmenizi sağlamaktadır. Bunun yanı sıra kullanmış olduğunuz IP adresini gizliye alarak internet üzerinde giriş yapacağınız bütün siteler ve uygumalar üzerinde takip edilemez olmanızı sağlamaktadır.

Şifreli olmayan, herkes tarafından kullanılabilen Wifi bağlantılarını şifreleyerek internette ki korsan saldırılara karşı sizi koruduğu gibi kredi kartı bilgilerinizin, şifrelerinizin ve kullanıcı isminizin çalınmasına karşı gerekli önlemleri alır. Bu sayede internet bağlantınız son derece güvenli bir hale dönüştüğü gibi farklı kişiler tarafından da girilmesini engellemektedir.

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • Ücretsiz olması
  Server seçebilme
  Hızlı bağlantı
  Üyelik olmaması
Etiketler :
Benzer İçerikler
 • Site İçi YorumlarKodu Güncelle